wymiana licznika bez wiedzy odbiorcy

wymiana licznika bez wiedzy odbiorcy

Ponadto, trzeba się upewnić, że masz rury spustowej tworzywa sztucznego, a nie jest to jeden żelaza. Jeśli nie posiadają niezbędną rynny, może warto rozważyć ustawienie go zaoszczędzić koszty wodnych.

 

Konfigurowanie tyłek wody jest bardzo proste, ale należy postępować zgodnie z instrukcjami dołączonymi do danego modelu ostrożnie, aby upewnić się, że jest prawidłowo zainstalowana.http://danel-hurt.pl/odziez-dziecieca—hurt,data,466,0.html Jedną z metod jest, aby usunąć dolną część rynny tak, że górna część przepływa bezpośrednio do rękojeści w wodę, która jest usytuowana pod nim. Potrzebny będzie również dodać rurę przelewową do podjęcia nadmiar wody do kanalizacji. Alternatywnie, można usunąć część swojej rury spustowej i zamontować rozdzielacz deszcz nad obszarem cięcia do kanału wody prosto w tyłek. Gdy kolba jest pełna wody nadmiar wody trafi bezpośrednio do rury spustowej. Aby otrzymać wodę z rozdzielacza, twój tyłek wody trzeba dziurę w boku: niedopałki albo będzie pochodzić z tej dziury wiercone gotowe lub z przewodnikiem wskazującym, gdzie ciąć.

Zainstaluj swój tyłek wody na stabilnej powierzchni, która jest wystarczająco silny, aby utrzymać ciężar tyłek, gdy pełne. Upewnić się, że powierzchnia jest płaska, tak aby przełączający może pracować, zatrzymując powódź wody. Może chcesz zakupić podstawkę tyłek woda, która będzie również zwiększyć wysokość, co pozwala napełnić konewkę spod kranu. Wiele odmian tyłek oferują własny wbudowany stojak takich jak Butt Klasyczny Kwadrat Wodnej.

Najważniejsze wskazówki

Jeśli masz plastikową kolbę wodą, a następnie upewnij się, opróżnić go, gdy istnieje ryzyko zamarznięcia.

Jeśli twój tyłek woda może być dostępne dla dzieci i zwierząt, a następnie zabezpieczyć wieko beczki.

Umieść swój tyłek w zacienionym miejscu, aby zwiększyć żywotność zbiornika i zachować świeżość przechowywanej wody przez dłuższy czas.

Artykuł napisany przez: