wymiana licznikow elektrycznych

wymiana licznikow elektrycznych

teraz spójrzmy na krzywych średnicy utwór lokomotywa parowa. 4-8-4,2-8-4 lokomotywa może negocjować średnicę krzywej o-31. Zważywszy, że 4-6- 4 lokomotywy naprawdę potrzebuje o-42 średnica krzywej śledzić negocjować krzywą bez żadnego problemu.

 

Miernik G lub Large Scale pociągi potrzebują co najmniej 4 'krzywej średnicy.nagrobki granitowe z chin Promień Tezy są minimalne za lokomotywą, która działa na tym torze. Nawet jeśli jest to zalecane minimum krzywej zawsze można modelować tor kolejowy w większym promieniu, który pozwoli pociągi wyglądają jeszcze bardziej realistycznie. Ponadto, tylko dlatego, że lokomotywa może negocjować krzywych trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre długie samochody osobowe mogą potrzebować większy promień niż lokomotywy.

wymiana licznikow elektrycznych

Pamiętaj, aby twój utwór wyglądają realistycznie trzeba balastu tor i zainstalowanie przepustów i rowów tak, że woda może być odprowadzana od szyn. Należy również upewnić się, że mają świetne połączenia elektrycznego na całej drodze do utrzymania swoich pociągów działa sprawnie, jak powinny. Jak zawsze pamiętać, najważniejsze jest to, aby zawsze dobrze się bawić, jeśli chodzi o budowanie układ model pociągu.

 

wymiana licznikow elektrycznych

Dzięki,

Steve Barnett

Artykuł napisany przez: