wymiana licznika a przebieg

wymiana licznika a przebieg

 

Konfigurowanie Deszczownia

Recykling odpadów i opakowań żywności są dobrze znane rozwiązania do osiągnięcia bardziej ekologicznego domu. Jednak ogromna ilość wody pozostała uciekać nasze dachy to w dużej mierze niewykorzystane źródło (przepraszam za kalambur). Konfigurowanie wody tyłek (lub zbiornika wody deszczowej) w swoim ogrodzie, aby uchwycić to "szarych ścieków" to łatwy sposób, aby obniżyć rachunki za wodę i mają dużej podaży poprzez suchymi latami i ograniczeń suszy.

Pomimo swojego osławionego reputacji deszczowej pogody, w Wielkiej Brytanii zaczyna doświadczać niedoborów wody, przy czym najniższe poziomy opadów deszczu, wody gruntowej i zbiornik na dziesięciolecia. Według Wodnej Wise, średnio każda osoba w Wielkiej Brytanii wykorzystuje 150 litrów wody dziennie. Liczba ta rośnie o 1% rocznie od 1930 roku i jest nie do utrzymania na dłuższą metę.

wymiana licznika a przebieg

 

Przeciętne gospodarstwo domowe zużywa około 7% wody na zewnątrz. Korzystanie szarych ścieków z kolbą wody pozwoli Ci zaoszczędzić od konieczności korzystania z kosztownej wody z kranu do podlewania ogrodu, mycia samochodu i cokolwiek innego, który nie wymaga użycia wody pitnej. W rzeczywistości, większość roślin wolą wodę deszczową do wody z kranu tak, Twój ogród będzie się rozwijać, jeśli dasz mu szarych ścieków.

Woda głodnych hosepipe mogą korzystać aż 18 litrów wody na minutę. W 30 minut to więcej wody niż cała rodzina korzysta średnio w ciągu jednego dnia. Przeciętny dachu domu zbiera rocznie, które po prostu biegnie prosto do kanału około 85000 litrów deszczu. Jest to straszna strata, zwłaszcza jeśli masz wodomierza. Taka ilość wody może wypełnić setki niedopałków wodnych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak można wykorzystać ten wolny zasobu.

wymiana licznika a przebieg

 

Jak to butt wody skonfigurować?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że miejsca na tyłek wodzie obok rury spustowej (rury, która odprowadza wodę deszczową z dachu).

Artykuł napisany przez: