jaka instalacja elektryczna w domu

jaka instalacja elektryczna w domu

 

Big Blue Generatory ozonu UV – Wskazówki instalacyjne dla Hydroponics Roślin Zapach likwidacji

Ozone Generator Ultra Violet Big Blue daje skuteczne, niezawodne eliminację roślin zapachu w pokoju Hydroponics grow indoor gdy są prawidłowo zainstalowane. Jak łatwo lub trudno jest go zainstalować? Czy niedawno zainstalowano generator ozonu UV i nadal czuć zapach roślin? Jakiego rodzaju konserwacji jest wymagane? A może myślisz o zakupie generatora ozonu Big Blue UV, ale nie wiem rozmiar potrzebne aby zrobić to dobrze. W poniższych akapitach omówię wskazówek instalacyjnych, aby poprawnie zainstalować i zapach wyników można spodziewać się osiągnąć. Ja pierwszy będzie obejmować kilka cenne i pouczające wskazówki dla tych z was, którzy są nadal robi badania przed zakupem generatora ozonu.

Cenne wskazówki zakupu

jaka instalacja elektryczna w domu

Bazowa wielkość generatora ozonu Big Blue (dostępny w 4 "do 12" rozmiary) od liczby roślin Hydroponika Ci rosną ignorując stóp kwadratowych w twojej Hydroponika rosną pokoju. To rośliny, nie Powierzchnia, która generuje zapach.

Jest możliwość zakupu mniejszej jednostki jeśli męczące do dużego strychu lub już dłuższą metę pracy kanału. Strych i długi akt prowadzony w dużej komory mieszania, które będą bardziej skutecznie zniszczyć zapachów. Na przykład, jeśli masz około 30 upraw hydroponicznych roślin i wyczerpując do dużego strychu, o 8 "Big Blue Ozon może być wystarczająca. Ale dla tych samych roślin Hydroponika, jeśli są wyczerpujące na zewnątrz, a" prowadzony prace kanał 25 będzie potrzebne aby osiągnąć ten sam niszczenie zapachów. aby skrócić bieg, kupić większy generator ozonu UV umieścić więcej ozonu do równania. Więcej ozonu musi zostać dodany do uzupełnienia krótszy czas kontaktu między cząsteczkami ozonu i zapachowych.

uzdatniania powietrza www.mojaportugalia.com Ozon jest najlepiej osiągnąć z najniższym Wentylator CFM w celu osiągnięcia odpowiednich wymian powietrza na ogród.

Artykuł napisany przez: