wymiana licznikow ciepla

wymiana licznikow ciepla

 

Marka Vs Generic Medicine – Co jest lepsze

Istnieje wiele nieporozumień na temat leków generycznych, gdy ludzie zakup leków, których potrzebują. Wiele osób uważa, że ??"masz za co płacisz" i uciekać od leków generycznych z poglądem, że są gorszej jakości. Jest to zrozumiałe, ponieważ jeśli chodzi o zdrowie i porównując markę vs lek generyczny nie ma sensu w ratowaniu trochę pieniędzy, czy to może być złe dla Ciebie; Chociaż jest to logiczne widzenia istnieją pewne istotne informacje, że brakuje argumentu.

Ta sama logika, którego używamy w oparciu o cenę i nasze zdrowie jest bardzo ważne dla regulatorów leków FDA. FDA nie pozwoli żadnych leków na rynku, które nie przeszły szczegółowe testy i próby, aby upewnić się, że są bezpieczne i że działają one zgodnie z opisem. Leki generyczne nie są wyjątkiem od tej reguły, ponieważ przeszły samych rygorystycznych testów! Widzisz leki generyczne są dokładnie takie same, jak leków markowych; Jedyną różnicą jest to opakowanie, kolor czy smak czasem, ponieważ leki generyczne są dokładnie takie same, jak w medycynie marki i są wykonane z tej samej kontroli jak leki marki.

 

Można się zastanawiać, dlaczego i jak to może się zdarzyć i dlaczego lek marki kosztuje o wiele więcej, gdy są one takie same chemicznie jak ich odpowiedniki markowych; Powodem ma do czynienia z patentu na lek. Po firma rozwija lek i jest jakie polecacie torty dla dzieci w Warszawie? zatwierdzony przez FDA jako bezpiecznego ich patentów i praw wyłącznych ostatnie 20 lat. W tej chwili są one jedynymi osobami, które mogą wytwarzać i sprzedawać swój produkt, a może przede wszystkim pobierają co chcą. Po 20 latach, choć mieli szansę, aby z powrotem swoje pieniądze z inwestycji w badania i testy, a jeżeli nie opłaca się rozszerzyły swoją patentem. Wiele firm nie odnowić te patenty, a to oznacza jednak generycznych firm medycyny wolno popełnić tego samego leku, pod warunkiem, muszą być dokładnie takie same. Każda zmiana leku i substancji chemicznych, które są zawarte musi przejść przez ten sam początkowej fazie testów i skutecznie być inny lek.

Wiedząc o tym możemy zobaczyć jak Leki generyczne mogą być produkowane przez wiele firm, które stwarza konkurencję na rynku, co z kolei napędza dół koszt produktów, które są identyczne co do kwestii marki vs generycznych jeden lek można odpowiedzieć wyłącznie na podstawie kosztów, jak ty NIE będą ryzykując swoje zdrowie za pomocą leków generycznych.

Aby uzyskać listę leków wspólnej marki, ich generyczne odpowiedniki i gdzie je kupić, kliknij poniżej.

Artykuł napisany przez: