Zglos sie do nas

Zglos sie do nas

 

Zglos sie do nas

 

Każdy, kto potrzebuje konsultacji w kwestii energii elektrycznej proszony jest o zgłoszenie się do nas, w celu ustalenia szczegółów. Co zrobić, żeby skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim należy skorzystać z formularza zamówień, które są odpowiednie dla każdego rodzaju usługi.domelit.pl/okna/ Jeśli ktoś potrzebuje położenia instalacji elektrycznej, powinien podać miejscowość, wielkość domu, w którym ma być położona instalacja. Jeśli są dodatkowe budynki, w których też musi być prąd, również powinny być uwzględnione i co będzie w tych miejscach robione.

 

Jest to bardzo ważne, ponieważ jeśli ktoś zamierza w tym miejscu robić tartak czy inną firmę produkcyjną, wówczas kable muszą być mocne, które będą dostosowane do siły, niezbędnej do prowadzenia firmy i uruchomienia maszyn. Należy nas poinformować, czy w ogóle w tym miejscu była jakaś instalacja elektryczna, czy jest to budynek nowy, oraz w jakim stanie jest obecnie znajdująca się instalacja, chodzi oczywiście o stare budynki. Wszystko to jest potrzebne do wyceny, jaką pracę trzeba będzie wykonać, ile materiałów użyć i szacunkowy koszt podać klientowi.

Na odległość podajemy ogólny szacunkowy koszt, który może się zmniejszyć lub zwiększyć po oględzinach miejsca w którym owa instalacja będzie wykonana. Pierwszy koszt jest po to, żeby klient ogólnie wiedział, jaka suma może wchodzić w grę i żeby zdecydował, czy chce dalej korzystać z naszych usług.

Artykuł napisany przez: